ALBTIME.COM

Shqip dhe në kohe

 • 647942626720bb88c393752896d1473b

  Grekët: Enver Hoxha është i yni

  Një portal fetar ortodoks grek ka marrë përsipër ta cilësojë Enver Hoxhën me kombësi greke. Në një shkrim të botuar në këtë portal thuhet se “Enver Hoxha, lindi në fshatin Dusja, fshat të cilit më vonë ju ndryshua

 • bb52b6df90f5e1eee53d67709a18a346

  Portali serb na ofendon dhe na ndjellë vdekjen nga NATO

  Duke na quajtur ‘shiptari’ jashtë çdo etike profesionale të gazetarisë portal serb http://www.srbijadanas.net/ shkruan se Partia Ekologjike e Kosovës ka mbetur e shqetësuar nga një raport që bën fjalë për gati 10 tonelata të uraniumit të varfëruar të hedhur në Kosovë gjatë luftës s&...

 • 300x200

  Grekët: Enver Hoxha është i yni

  Një portal fetar ortodoks grek ka marrë përsipër ta cilësojë Enver Hoxhën me kombësi greke. Në një shkrim të botuar në këtë portal thuhet se “Enver Hoxha, lindi në fshatin Dusja, fshat të cilit më vonë ju ndryshua

 • 300x200

  Portali serb na ofendon dhe na ndjellë vdekjen nga NATO

  Duke na quajtur ‘shiptari’ jashtë çdo etike profesionale të gazetarisë portal serb http://www.srbijadanas.net/ shkruan se Partia Ekologjike e Kosovës ka mbetur e shqetësuar nga një raport që bën fjalë për gati 10 tonelata të uraniumit të varfëruar të hedhur në Kosovë gjatë luftës s&...

 • 300x200

  Shefi i "Google"-s thyen rekordin e Feniksit për hedhje nga hapësira (VIDEO)

  Ka qene vete zëvendës presidenti i Google Alan Eustace, 57 vjeçar qe dje ka arritur te thyeje rekordin e Baumgartner duke u hedhur nga një lartësi prej 41.1 km. Gjate rënies se lire, ai arriti gjithashtu shpejtësinë rekord prej 1321 km ne ore, duke qene kështu personi i dyte ne bote qe arrin te kaloje shpejtuesin e zërit pa ndihmën e ndonj&e...

 • 300x200

  Grekët: Enver Hoxha është i yni

  Një portal fetar ortodoks grek ka marrë përsipër ta cilësojë Enver Hoxhën me kombësi greke. Në një shkrim të botuar në këtë portal thuhet se “Enver Hoxha, lindi në fshatin Dusja, fshat të cilit më vonë ju ndryshua

 • 300x200

  Pesë anëtarë të BDI-së të plagosur në Saraj, ja emrat e të plagosurve

  Pesë persona janë plagosur në mesin e tyre një me lëndime të rënda, është epilogu i incidentit të fundit që ndodhi mbrëmë në degën e BDI-së në Saraj. Sipas informatave, incidenti ka ndodhur pas mospajtimeve në mes të përkrahësve të Rafiz Alitit dhe Blerim Bexhetit. Pas moskamrrëves

1008886_10151652884951308_1340732301_o

Lifestyle

Sport

 • Sport
  210x150
  A është ky një ndër momentet m...
 • Futboll
  210x150
  Protestë e madhe edhe para selisë së...
 • Futboll
  210x150
  El Clasico: Barca e humbur në "Bernabeu&...

Show Biz

1008886_10151652884951308_1340732301_o